Sunngiffimmi aallaaniartartut makitaasut umimmannut piniarsinnaanermut

2016-mi Sisimiut aqutsiveqarfiani umimmanniarnissamut qinnuteqartuni makitaasut.
Akuersissutit nunaqarfinni aqutsisut allaffiinut aammalu Sisimiuni aalisarnermut piniarnermullu siunnersortimut aaneqarsinnaapput.
27. juli 2016
Licensnr. Ateq /Navn Najugaq/ Adresse By/ Bygd
1 Frederik Kleist Aqqartarfik 1-402 Sisimiut
2 Minik Ingemann Hanseeqqap Aqq. 14 Sisimiut
3 Arne Jarl Mattsson Sarsuatsiivinnguup Q 2 Sisimiut
4 Heidi S. Nielsen Meyerip Aqq. 25 Kangerlussuaq
5 Preben Nielsen Box 3065 Sisimiut
6 Svend-Erik Thomassen Leclair 14 Kangerlussuaq
7 Rebekka Olsen Sarsuatsiivinnguup Q 36 Sisimiut
8 Mina-Louise Jensen Gerdap Aqq. 10 Sisimiut
9 Otto Kielsen Qeeqi 13-207 Sisimiut
10 Anda Skifte Qiviarfik 54 Sisimiut
11 Jens Erik Lennert Paarnaqutit 14 Sisimiut
12 Lars-Peter Berthelsen B 1373 Sarfannguit
13 Anthon Zeeb Paamaap Kuua 9-205 Sisimiut
14 Hendrik Davidsen Kussangasoq 6-1-1 Sisimiut
15 Steffen Rosing Umiivitsiaq 19 Sisimiut
16 Kristian Geisler Qiviarfik 13 Sisimiut
17 Hans Geisler Isikkiviup Aqq. 5 Sisimiut
18 Robert Høegh Kaaleeqqap Aqq. B 1234 Sisimiut
19 Jens Kreutzmann Deichmannip Aqq. 13-401 Sisimiut
20 Ove Gerth Larsen Niviarsiaq 26 B Sisimiut
21 Lena Reimer Sarsuatsiivinnguup Q. 18 Sisimiut
22 Nukannguaq Davidsen Isikkiviup Aqq. 13 Sisimiut
23 Larseraq Davidsen Aqqusinersuaq 40 Sisimiut
24 Angutinnguaq Poulsen Jooruaqqap Aqq. 7 Sisimiut
25 Gerth Enoksen Aqqartarfik 4-101 Sisimiut
26 Kristine M. Dalager Nasiffimmut 16 b Sisimiut
27 Nukappiaraq Zeeb Salliaq 17-14 Sisimiut
28 Nick Olsen Nasiffimmut 16 b Sisimiut
29 Lydia Enoksen Kussangasoq 25,-0-2 Sisimiut
30 Sven-Olov Åsblom Zionip Aqq. 1 E Sisimiut
31 Frederik Løvstrøm Qeeqi 3-3 Sisimiut
32 Jakob Schmidt Kaaliikassaap Aqq. 65 Sisimiut
33 Hendrik Esaiassen Qeeqi 9-2 Sisimiut
34 Aron Fleisher Qiviarfik 33 Sisimiut
35 Else-marie Gundersen Bygn. 1588-1 Kangerlussuaq
36 Lars Peter Lennert Kussangasoq 36 Sisimiut
37 Kasper Larsen Tuapannguanut 17-206 Sisimiut
38 Rasmus Bjørn Mukkup Aqq. 10, kælder Sisimiut
39 Peter Olsen Sarsuatsiivinnguup Q. 54-101 Sisimiut
40 Esmar Tausen Paarnaqutit 10 Sisimiut
41 Karla L. Hendriksen Qiviarfik 14 Sisimiut
42 Ole Lennert Hanseeqqap Aqq. 10 Sisimiut
43 Poul Olsen Paarnaqutit 5 Sisimiut
44 Lars Kristian Madsen Berthelsenip Aqq. 21 Sisimiut
45 Karl Åsblom Zionip Aqq. 1 D Sisimiut
46 Lasa Jonathansen Deichmannip Aqq. 609 Sisimiut
47 Naja Katrine Esaiassen Tuapannguanut 17-206 Sisimiut
48 Thomas Hansen GLA 25 C Kangerlussuaq
49 Chris Sørensen Box 23 Kangerlussuaq
50 Alfred Olsen Qivittoqarfik 19 Sisimiut
51 Jess Lennert Qajaasat 14 Sisimiut
52 Lôqe Inûsugtoq Nasiffimmut 7 Sisimiut
53 James Tobiassen Ujaqqerivik 7 Sisimiut
54 Ria Mette Olsen Kussangasoq 38 Sisimiut
55 Hans Lennert Nuunguaq 22 Sisimiut
56 Johan Davidsen Bolethep Aqq. 11 Sisimiut
57 Rasmus Kruse Nielsen Anguteeqqap Aqq. 8 Sisimiut
58 Steen Th. Lennert Karl Sivertsenip Aqq. 6 Sisimiut
59 Arne Jensen Ukalilik 20 A Sisimiut
60 Lasarus Berthelsen Kussangasoq 31-01 Sisimiut
61 Orla Joelsen Qeeqi 14-6 Sisimiut
62 Peter Mathiassen Isikkiviup Aqq. 17 Sisimiut
63 Niels Chr. Andersen Mukkup Aqq. 2 Sisimiut
64 Hans Lars Larsen Ujaqqerivik 9 Sisimiut
65 Poul Siegstad Umiivitsiaq 24 Sisimiut
66 Mike Lennert Karl Sivertsenip Aqq. 6 Sisimiut
67 Karl Jørgen Enoksen Mosesip Aqq. 1-2-C Sisimiut
68 Finn Eyving Petesen Janssenip Aqq. 9 Sisimiut
69 Jens Karl Enoksen Tuapannguanut 10-1 Sisimiut
70 Hans Sv. Mølgaard Tittup Aqq. 2 Sisimiut
71 Jan Olesen Postbox 7 Kangerlussuaq
72 Daniel Ludvigsen Kaaliikassaap Aqq. 20 Sisimiut
73 Otto Enoksen B 1425 Itilleq
74 Mikael Olsen Sarsuatsiivinnguup Q. 32 Sisimiut
75 Dorthe Lennert Karl Sivertsenip Aqq. 6 Sisimiut